Paslaugos

DULKIŲ TRANSPORTAVIMO FILTRAI

Dulkių transportavimo filtrai yra skirti surinkti nuo technologinių įrenginių kylančias dulkes ir transportavimo ortakiais perkelti jas į konteinerius, talpyklas.

Mūsų įmonė kartu su savo partneriais siūlo platų dulkių transportavimo filtrų pasirinkimą. Šios transportavimo sistemos yra kuriamos individualiai atsižvelgiant į įmonės statinius, dulkių tipą bei kaip su jomis bus elgiamasi toliau. Mūsų kuriamos sistemos yra patikimos, ilgaamžės bei turi gerą kainos ir kokybės santykį. Taip pat galime pasiūlyti esamų sistemų automatinės dalies atnaujinimo darbus, siekiant pagerinti patikimumą, remonto laiką ir taupyti energiją.


PAĖMIMO - SUVIRINIMO ROBOTAI

Priklausomai nuo poreikio galima pramoninius robotus arba integruoti į jau esamas gamybos linijas, arba sukurti atskiras robotines sistemas. Dėl gausios pramoninių robotų įvairovės, galima įgyvendinti skirtingas ir sudėtingas pramonines užduotis pradedant nuo suvirinimo, baigiant paletavimu ir dažymu.

Mes užsiemame pramonių robotų prekyba bei įrengimu, padedame kiekvienam klientui įgyvendinti individualius sprendimus pritaikyti prie esamų sistemų, taip paspartinant gamybinį našumą.


SENŲ MAŠINŲ ATNAUJINIMAS

Tobulėjant technologijoms mašinos sensta, dėl specialistų kaitos ir greitų remontų elektrinės schemos pradeda nebeatitikti realybės ir nebelieka galimybės operatyviai atlikti remonto darbų, todėl dažnai prireikia jų atnaujinimo.

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai yra pasirengę atnaujinti staklių valdymo sistemą- pakeisti senus valdiklius arba suprojektuoti, surinkti ir suprogramuoti naujus valdymo skydus.


ORO FILTRAI CNC IR SUVIRINIMO CECHAMS

Vykstant suvirinimo, CNC darbams, darbuotojai visada susiduria su toksiškais dūmais, kurie sudaryti iš 30 - 80% submikrono dydžio dalelių. Tai reiškia, jog dauguma šių dalelių patenka į plaučius, todėl yra labai svarbu turėti efektyvius filtrus, kurie surenka suvirinimo metu išsiskyrusius dūmus, taip apsaugodami darbuotojų sveikatą.

Įrengdami filtrus visada atsižvelgiame į kliento poreikius, taip suteikdami paslaugą, kuri atitinka abiejų šalių lūkesčius bei norus. Taip pat esant kliento norui sukuriame visiškai autonominę valdymo sistemą su automatiniu sistemos įjungimu išjungimu, galingumo režimais ir valdymo receptūromis, užtikrinant maksimalų oro kokybės ir energijos sąnaudų santykį.


NAUJŲ MAŠINŲ AUTOMATIZAVIMAS

Efektyvus gamybinis darbas neįmanomas be procesų automatizavimo. Procesai reikalaujantys mažiau žmogiškųjų išteklių yra spartesni, daromi su mažesniu klaidų skaičiumi.

Esame pasirengę automatizuoti naujas Jūsų mašinas. Galime įgyvendinti tiek nesudėtingus vienos mašinos sprendimus, tiek visos linijos automatizavimą.


Turite klausimų? Skambinkite +37064606466